Porady

Zadaj pytanie Radcy Prawnemu.

W tej sekcji, za naszym pośrednictwem  bezpłatnych porad będzie udzielać Radca Prawny Pan Artur Olszewski.

Pytania proszę kierować na adres: info@e-mrozy.pl

Będziemy je publikować (po wyrażeniu zgody) wraz z odpowiedziami.

Radca Prawny Artur Tomasz Olszewski był etatowym aplikantem Sądu Okręgowego w Siedlcach – zgodnie z ustawą o ustroju sądów powszechnych, aplikacja zakończona złożonym egzaminem sędziowskim – z wynikiem bardzo dobrym.

Wpisany na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie – WA-S-252. Prowadzenie pełnej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oraz organów administracji publicznej w tym jednostek samorządu terytorialnego w ramach własnej Kancelarii Prawnej.

Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej zarówno podmiotów prawnych jak i osób prywatnych ze szczególnym uwzględnieniem obsługi instytucji samorządowych, administracyjnych i placówek oświatowych (z zakresu prawa oświatowego).

Artur Tomasz Olszewski prowadzi również specjalistyczne szkolenia realizowane na rzecz szkół publicznych oraz organów administracji publicznej.

Artur Tomasz Olszewski publikuje liczne artykuły z zakresu prawa m.in. oświatowego w rozmaitych wydawnictwach branżowych, prawniczych i oświatowych. Zapraszamy do działu [PUBLIKACJE] gdzie możecie Państwo zapoznać się z wybranymi publikacjami na ten temat.