Noworoczne życzenia.

Mamy Nowy 2019 Rok. Z tej okazji życzę Wam, abyście w niego weszli z radością w sercu. Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzę Wam również wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały rok…

 K.L.

13 odpowiedzi do “Noworoczne życzenia.”

 1. Nic się po wyborach nie zmieniło. Podczas przesłuchania w sądzie p. Przewodnicząca komisji rewizyjnej na pytanie : a skąd ma pani te wiadomości, poda pani źródło , widziała pani na potwierdzenie tej wiedzy jakieś dokumenty ? Odpowiedziała tylko : wiem od Burmistrza, Burmistrz tak mówił.
  Nie skomentuję tego na tym forum.

 2. W noworoczny ranek kolesia spotkałem, mówi że „sie w nocy troche na…piłem”, że po nocnym czadzie trochę grdyka piecze. Składam mu życzenia, a on tak mi rzecze:
  „Stary roczek poszedł i niech już nie wraca, w nowym byle zdrowie i spokojna praca. Niechaj mądrość spłynie w mrozowskie pomyje, by element durny nie chodził do urny, by rozsądni ludzie nie musieli w trudzie taplać się głupotą z miejscową chołotą. Radnym roztropności, rzeczowej debaty zamiast bezmyślnego podnoszenia łapy, a zaś burmistrzowi na ten nowy rok, żeby sprawiedliwy dostał już wyrok. Zaś zwykli szaracy niech ucieszą pyska gdy zobaczą wiadukt zamiast wysypiska, jak się inwestycje mnożą tu bez liku zamiast dziur w asfalcie, śmiedzących kurników. By na rondzie kwitły nam 100-letnie kwiaty, i za długi Mrozy nie zniknęły z mapy.”
  Pytam się kolesia skąd te mroczne słowa, a on że ma dosyć, że go boli głowa, że z sąsiadem pili, co raz mu się wraca, i że po wyborach ma ciężkiego kaca.
  A wy co myślicie o mrozowskim świecie? Nowe-stare czasy, jak się w nich czujecie?

  1. Tak wiemy że decyzje burmistrza SKO w Siedlcach podtrzymało czyli jeśli nie będzie odwołania do WSA to na wiosnę ruszy budowa kurników w Dąbrowie.

  2. Ha ha! Dobry tekst, duch w narodzie nie ginie.
   A co o tym myślę? Że mamy demokrację w wersji „demo” jak na Białorusi. Miała być sielanka, a jest dramat z elementami komedii. Artykuł „Awaria odwodnienia” z 24 grudnia na stronie UGiM jest dobrym przykładem. Burmistrz oficjalnie żali się, że właściciel działki nie wpuścił burmistrzowych ludzi, żeby przepchać gminną rurę kanalizacyjną. W końcu „udało się osiągnąć pisemne porozumienie”. Burmistrz zapewnia, że gmina nie ma sobie nic do zarzucenia. Istny cyrk, perełka samorządowa. Ale co tam, tępe mrozeskie dzidy i tak wszystko łykną bez popitki. Jak bajki o długim cyklu inwestycyjnym, tym razem pewnie 5-letnim. Teraz w gminie nie robi się kompletnie NIC, bo po co – wybory minęły.

   1. Już niedługo Fala będziesz mocno zdziwiony jak wszystkie śmierdzące sprawy gminy uknute przez burmistrza wypłyną na wierzch jak szambo w ZGK i wtedy zacznie śmierdzieć nie tylko w Gminie Mrozy, ale w całym powiecie.

 3. Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
  Forsy góry i miłości,
  Mnóstwa uniesień po zmroku,
  Życzę Wam w Nowym Roku.

 4. W nowym roku życzę Wam nieustannej gry w szachy żebyście raz posuwali królową, a raz bili konia! 🙂

 5. Dla Wszystkich mieszkańców gminy , którym było smutno i źle 😭 😢 w minionym roku.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019!
  Spełnienia marzeń, również tych głęboko skrywanych. Znalezienia skrawka nieba i bliskiego serca, które będzie to niebo z Wami dzielić.
  Niech ten rok nada życiu nowych smaków, słodyczy pocałunków, pikantnego seksu.
  Korzystajcie z życia ile tylko starczy tchu!!

 6. Nowy Rok jest czasem początku. Zaczynamy wszystko od nowa. To co stare, mija, zostając za nami.
  Niechże ten Nowy Rok okaże się dla WAS szczodrym i łaskawym , niech przyniesie nadzieję na realną możliwość zmian, na odmianę tego co złe – na lepsze.

 7. Przyłączam się do życzeń, a adminowi życzę by dalej stał na straży i by nie zrażały go niepowodzenia.
  Przesyłam wszystkim swoje pogodne nastawienie do przeciwności losu: to nic,że pod górkę- ciągle do przodu! 🙂
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  1. Ja też dla Admina życzenia ślę:
   Niechaj marzenia się spełniają krok po kroku, w tym całym nadchodzącym Nowym Roku. A na pecha złego sam znajdziesz już coś wesołego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.