Świąteczne życzenia.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy wszyscy jesteśmy pełni wiary, nadziei i miłości. Dzielimy się opłatkiem przy wigilijnym stole, obdarowujemy się prezentami i serdecznymi życzeniami.

Korzystając z tej okazji życzę Państwu, żeby atmosfera radości i wzajemnej życzliwości była obecna we wszystkich Waszych domach, nie tylko w świątecznym okresie, ale przez cały nadchodzący rok. Życzę Państwu również, aby ten świąteczny czas był okresem pojednania, pełnym rodzinnego ciepła i spokoju. Niech nadchodzący Nowy Rok obfituje w same dobre chwile, a także sukcesy w życiu zawodowym i osobistym.

Pozdrawiam !

Krzysztof Laskowski

3 odpowiedzi do “Świąteczne życzenia.”

  1. Admin też człowiek i odpocząć musi.😀miło,że jednak o nas nie zapomniałeś😉Wesołych Świąt dla wszystkich mieszkańców naszej Gminy,oby chociaż na ten krótki czas zapomnieli o roznicach i podziałach.

  2. A już DJ cieszył się że e-mrozy zamknęły się na kłódkę , straszył Prokuraturą, opowiadał że e -mrozy stworzone były do celów wyborczych i to itd . A tu masz Ci los zwykłe ludzkie sprawy admin wziął sobie urlop.😄😎

  3. I ja życzę wszystkim mieszkańcom naszej gminy radości, wzajemnej życzliwości i pogodnych, spędzonych w miłej, rodzinnej atmosferze świat !!!!! Super prezentów od Mikołaja !!!! A Adminowi weny i dobrych tematów na artykuły !!!!


    Dziękuję! Poproszę jeszcze o odrobinę wolnego czasu…
    Pozdrawiam!
    Admin 😉

Możliwość komentowania jest wyłączona.