Dzień pocałunku.

Witajcie po dłuższej przerwie!
 
Trudno o lepszą datę do powrotu niż właśnie dzisiejsza, ponieważ obchodzimy kolejne nietypowe święto – „Światowy Dzień pocałunku”. Co prawda obchodzimy je kilka razy w roku ale z pewnością każdego dnia znajdziemy powód do jego celebrowania. Czy warto? Oczywiście że tak!!! Wg. specjalistów całowanie wpływa nie tylko na naszą psychikę, ale też i zdrowie!
 

Naukowcy twierdzą, że całowanie pomaga uwolnić się od stresu, ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, pomaga obniżyć poziom cholesterolu. Co ciekawe, pocałunek „z języczkiem” angażuje aż 34 mięśnie twarzy! Całowanie przedłuża życie i przynosi masę radości – miłośnicy pocałunków żyją pięć lat dłużej!

Buziak, jaki by nie był, zawsze ma wielką moc. Jest jednym z najbardziej znanych i najstarszych gestów ludzkości oraz niewerbalnym środkiem komunikacji międzyludzkiej 😉 . Pamiętajmy o buziakach zawsze i wszędzie, nie tylko podczas „Dnia Pocałunku”. Buziak to zdrowie i szczęście, którego tak bardzo pragniemy przez całe życie… 😘😘😘😘😘

K.L.

6 odpowiedzi do “Dzień pocałunku.”

 1. Serdeczne dzięki za posypanie „bocznych” ulic w Grodzisku. Lepiej późno niż wcale.
  Ale „piaskarka” to już przesada.
  Jak ktoś zrobił zdjęcia to proszę o umieszczenie, będzie ubaw.

 2. Zamówcie teraz wywóz szamba, odbiór po 7 stycznia. Jak podniosą cenę przyjazdu wozu asenizacyjnego od nowego roku to będzie to niezły przekręt !

 3. Nie wiem,ale według nowej ustawy Rady Gminy burmistrz ma zarabiac
  10 180zl miesięcznie😳

 4. Czy ktoś wie, jak toczy się sprawa Dariusza J. za przekroczenie uprawnień urzędniczych?

  1. Sprawa się nadal toczy, byli przesłuchani kolejni świadkowanie i kolejna rozprawa w lutym .

Możliwość komentowania jest wyłączona.