12 odpowiedzi do “Koncert Melanidis Orchestra.”

 1. Tak, powstała nowa komisja skarg, wniosków interpelacji i to ona będzie się zajmowała wnioskami i skargami od sołtysów . Na sesji już żadna sołtyska ani sołtys nie wstanie i nie powie proszę o wycinkę krzaków, drzewa itp. To trzeba zgłaszać na piśmie wcześniej. No nie będzie cyrków i kabaretu na sesji. Będzie wszystko ładnie i składnie.

 2. Ludzie w Mrozach słuchają discopolo jak w całym kraju. I to ich sprawa. Ale są też tacy , którzy nie słuchają i oni powinni na koncert przyjść.

  1. Można słuchać i disco polo i muzyki poważnej, rockowej czy jakiejkolwiek innej wszystko jest uzależnione od nastroju i samopoczucia, różnorodność wręcz wskazana dla równowagi, grunt to się dostosować 😀

 3. No przecież w Mrozach kulturalni ludzie nie słuchają Zenka Martyniuka, ciekawe ile kulturalnych Mrozowiaków przyjdzie na koncert? Jeżeli sala nie będzie pełna to znaczy, że ludzie wolą Zenka 😆

  1. Słuszna uwaga Maju😉. Zobaczymy jak przedstawia się nasza publiczność, mam tylko nadzieję, że nie skończy się przy garstce słuchaczy jak już bywało. Brak dzieci na scenie, brak widzów na wiodowni….

   1. Może były usterki wczoraj, ale dzisiaj jest dostępne nagranie na stornie http://www.mrozy.pl . Ciekawe rozwiązanie , głosowanie na tabletach , ciekawe czy „gwiazdy” będące w radzie już „ze sto lat ” poradzą sobie z postępem technologicznym. Ważna informacja, podczas sesji nie będzie można zgłaszać wniosków , zapytań, interpelacji . Trzeba zgłaszać to na piśmie do przewodniczącego rady i będzie rozpatrywane na komisjach (które nie są nagrywane) uniknie się w ten sposób dyskusji „na wizji” , gdyż wizerunek niejednego radnego mocno by ucierpiał z tego powodu.

  2. dobre spostrzeżenie , wolą Zenka, Sławomira tylko ukrywają bo… nie wypada trzeba trzymać fason jak koledzy z wzajemnej adoracji burmistrzowskiej, trzymają pion póki mogą , póki nie napiją się „szalonej wody” , potem jest prościej i hamulce nie trzymają to zabawa jest przednia przy Zenku i Sławku . Natomiast słuchać orkiestry to już ogromny wysiłek umysłowy. No tak to widzę, żeby nie było że na emrozy jadem pluję.

 4. No to obejrzelismy transmisję na żywo z sesji 😆 0 wyświetleń. Czyżby problemy techniczne były zaplanowane? W sąsiednich gminach jakoś się udało, a w Mrozach jak zwykle klapa😕

 5. Koncert koncertem ale dzisiaj szykuje się nieźle kino o 13 . Sesja nowej Rady Miejskiej i zaprzysiężenia. Ciekawe czy będzie transmisja na żywo na stronie http://www.mrozy.bip.pl . ? Może jako jedyna gminapokaże napis : przepraszamy za usterki . 😂Wcale bym się nie zdziwił.😅

 6. Nidy nie byłem mocno koncertowy, ale może bym poszedł . Ale już samo to, że pojawią się tam osobistości Jaszczuk i Rudka odrzuca mnie od tego koncertu . Brrrrr.

  1. Kazik to się grubo mylisz, utwory takie jak Bacha , Vivaldiego, Karłowicza są dla koneserów, a Ci Panowie mają tępe uszy nie dla nich te rarytasy. „Gdzie słyszysz śpiew tam wstąp, tam dobrzy ludzie są” takie jest powiedzenie , Jaszczuk i Rudka dalecy są od dobroci dlatego ich tam nie będzie możesz śmiało przyjść.

Możliwość komentowania jest wyłączona.