Zaginęła Monika Kamińska.

Policjanci wydziału kryminalnego mińskiej komendy prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginioną Moniką Wiolettą Kamińską, lat 41, zamieszkałą w Mińsku Mazowieckim. Kobieta w dniu 21.10.2018 roku wyszła z pracy i do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. W związku z powyższym zwracamy się z apelem do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, o kontakt mińską komendą pod nr tel. 25 759 72 00, 997 lub 112.

Jak wynika z przyjętego zawiadomienia, kobieta w dniu zaginięcia przyszła do pracy w Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej. Z pracy wyszła ok. godz. 15:00 i do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona ubrana była w granatowe spodnie jeansowe, czarne buty sportowe z białym napisem NIKE, czarna cienka kurtka materiałowa długości do pasa.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu ok. 35-40 lat, wzrost ok. 160 cm, oczy niebieskie, włosy ciemne farbowane, kręcone do ramion.

 http://kppminsk.policja.waw.pl/dokumenty/zalaczniki/172/172-166168.jpg

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej Moniki Kamińskiej, proszone są o kontakt z wydziałem kryminalnym mińskiej komendy pod numerem telefonu 25 759 72 00, 997 lub 112. Informacje można także przekazywać droga mailową na adres: oficer.prasowy.minsk-maz@ksp.policja.gov.pl

 

źródło: KPP Mińsk Maz.

2 odpowiedzi do “Zaginęła Monika Kamińska.”

  1. Napiszcie Kamila Izabela M Jasnowidz z tego co czytam na fb pomoże!!!! Nie zaszkodzi spytać!

  2. No rzeczywiście policja działa niestandardowo , a już to zdjęcie to wypisz wymaluj z opisu. Chyba to pierwsze to admin dołożył od siebie z Facebooka bo to chociaż obrazuje opis poszukiwanej.

    Zdjęcia opublikowała KPP Mińsk Maz.
    Pozdrawiam!
    Admin.

Możliwość komentowania jest wyłączona.