Koncert Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Jutro – poniedziałek 11 czerwca w kościele w Guzewie po mszy o godzinie 18.00 odbędzie się niepowtarzalny koncert grupy Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej, która odbywa tournee po Polsce. 
 
 
Tak o Claret Gospel pisano:
„….nie dość, że rozmodleni i charyzmatyczni, to jeszcze śpiewają na najwyższym światowym poziomie” (Jan Budziaszek, perkusista, członek zespołu Skaldowie)

„To jest fantastyczne. Fantastyczna jest energia. Fantastyczna jest radość i słońce, które przywieźli ze sobą” (Marcin Pospieszalski, kompozytor, aranżer)

 

„W bezpośredni, naturalny sposób mówią o Chrystusie. Tu nie ma sztywnych scenariuszy, jest serdeczne dzielenie się wiarą i przekonaniem, że zaufanie Bogu przeprowadzi przez najpoważniejsze życiowe trudności i kłopoty….” (Kamila Wrzesińska)

„najbardziej przemówiło do mnie to, że z tak dalekiego kontynentu przybyli do nas ludzie, by dzielić się wiarą. Czynili to w sposób żywy, radosny i pociągający….Na nowo narodziłam się, słuchając i patrząc w tłumie ludzi na naszych gości, na ich radosne twarze pomimo zmęczenia i bólu życia. Bóg odpowiedział na głęboką potrzebę mojego serca i pytanie o szczęście” (s. Maria Treffoń, misjonarka w zgromadzeniu misyjnym Służebnic Ducha Świętego)

 

Słowa zachwytu słyszałam od uczestników piątkowego koncertu w Wielgolesie. Członkowie grupy, spontanicznie zaproszeni przez guzewskiego proboszcza, odpowiedzieli bez wahania mimo napiętego grafiku wizyty w Polsce. Ksiądz jednak wyraził obawę, że zbyt późne poinformowanie o koncercie spowoduje, że kościół będzie świecił pustkami. Może więc e-mrozowianie dopiszą?

 
Serdecznie zapraszamy. Trochę radości nikomu nie zaszkodzi 🙂
 
Opracowanie i zdjęcia: AWT

5 odpowiedzi do “Koncert Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej.”

  1. Publiczność Mrozów jest specyficzna. Albo coś zbyt obciachowe, albo zbyt wyszukane. Trudno dogodzić i sprawić, by wyciągnąć z domów. Jutrzejszy koncert przyciągnąć może z wielu względów – dla jednych może to być muzyka, dla innych religia, jeszcze dla innych zwykła ciekawość. Ja chętnie dam się rozbujać 😊

  2. W „Wilkowyjach” też był chór gospel, cała Polska widziała…😁 Nawet nieźle to Michałowej i spółce wyszło! Ja chętnie posłucham „zawodowców”. Do zobaczenia w Guzewie!

  3. Obserwując falę hejtu na fb i rozpaczliwie niską frekwencję na Dniach Mrozów, należy obawiać się, że ci fantastyczni artyści będą wdzięczyć się do pustych ścian. Ogoólnie wstyd dla całej gminy i jej przemądrzałych mieszkańców, szczególnie młodych.

    1. Jaki tam wstyd. Przecież milosciwie panujacy ogłosił, że organizatorom wcale nie zalezy na tlumach widzow. Proste? Przeciez jak robisz impreze to nie po to, zeby ludzie na nia przyszli. Logiczne…. Aż wszystko boli

      1. To kuźwa dla kogo te imprezy? One przecież kosztują gminę kupę kasy . Jeszcze nazwa mnie denerwuje już od dawna ” Dni Mrozów” a reszta to co , gmina z pod ogona sroce wypadła? I zabawa dla Mrozów całe dwa dni hulance i swawolna my rolnicy, pracownicy , emeryci zrzucamy się na tą imprezkę w podatkach. A jak protestujemy , że nie chcemy kurników 😣 to ma się nas w d….pie, decyzję wydaje się pozytywną dla inwestora. Mam nadzieję, że te smrody z tych kurników będą zalatywaly aż do Mrozów i podczas następnych imprez będą roztaczały swoją woń.

Możliwość komentowania jest wyłączona.