Dzień Kobiet w GCK Mrozy

Gminne Centrum Kultury w Mrozach zaprasza na „Dzień Kobiet”. Zapisy na warsztaty w biurze GCK (osobiście lub telefonicznie) od dnia 26 lutego 2018 r. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły na poniższym plakacie:

Pozdrawiam!

K.L.

12 odpowiedzi do “Dzień Kobiet w GCK Mrozy”

 1. To oznacza tylko tyle że wszyscy mogą najzwyczajniej w świecie się nie zmieścić, każde pomieszczenie ma określoną „pojemność”(zapisałam się dzisiaj i Pani mówiła że sporo jest miejsc).

 2. Jasne, takie tłumy będą jak na wszystkich imprezach w GCK ostatnio, tzn jak ktoś nie musi to się z domu nie ruszy.

  Wybieram się tam z aparatem i proszę o frekwencję.
  Pozdrawiam!
  K.L.

 3. Ja słyszałam, że prąd w liceum PGE wyłączyło i pracował jeden agregat , pompy nie chodziły i woda na hali zamarzła. A dach przecieka na hali od nowości chyba za mało był ” oblany” i się rozsechl tak jak parapety w nowym domu jak nie „oblejesz” to się zsychają.

 4. A może by tak GCK opublikowało czy są jeszcze wolne miejsca na któreś warsztaty?

 5. Ño to my baby ze wsi nie mamy szans aby się dostać na żadne warsztaty . Zapisy od 26 lutego a teraz mamy 6 marca to już popij wodą nie będę piękną ani zgrabną baba ze wsi.

   1. Na hali coś ostatnio awaryjnie, podobno grzejniki zamarzły no to gdzie tam warsztaty zrobić. Druga sprawa to jest GOSIR a warsztaty robi GCK a to są już dwie różne instytucje, różnie dotowane z budżetu gminy oraz różni są dyrektorzy oj bardzo się różnią .

    1. Burmistrz powinien stworzyć „Gminny Ośrodek Spraw Nieważnych” i powołać dyrektora. Grzejniki przyłapały bo na opał nie starczyło, a i dach przecieka i ściany pękają. Ciekawe czy drzwi rozbiórkowe od Kotuniaka wytrzymały?

 6. Ilość miejsc ograniczona ??? to znaczy, że Dzień Kobiet w GCK to Dzień Nie Wszystkich Kobiet ???

Możliwość komentowania jest wyłączona.