Głosujemy na lokalizację paczkomatu InPost.

„Na e-mrozy padło w którymś poście że w Mrozach brakuje paczkomatu i Pani sekretarz zainicjowała akcje na Fb głosuj na paczkomat inPost” – pisze internauta „Five„.

Paczkomaty® InPost to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gmina Mrozy wytypowała lokalizację postawienie paczkomatu w Mrozach przy targowisku „Mój Rynek” przy ulicy Pokoju. Decyzja o postawieniu przez firmę paczkomatu opiera się na ilości osób, które zagłosują na daną lokalizację, dlatego zachęcamy wszystkich do głosowania na paczkomat w Mrozach.
Zagłosujmy i pokażmy, jak bardzo zależy nam na tej inicjatywie!

Aby zagłosować:
1. Wejdź na stronę: https://bliskociebie.inpost.pl/#paczkomat-w-twojej-okolicy
2. Kliknij: Do dzieła
3. Następnie: Zagłosuj na lokalizację
4. W okienku wyszukiwania wpisz „Mrozy” i kliknij enter
5. Wybierz na mapie miejscowość Mrozy (aktualnie 2 zaproponowane lokalizacje)
6. Wybierz lokalizację paczkomatu Mrozy ul. Pokoju 10-12 i zagłosuj

Zachęć rodzinę, znajomych, sąsiadów do zagłosowania na naszą lokalizację

źródło: witryna UMiG Mrozy

Razem zmieniajmy nasze otoczenie, bo ono jest nasze!!!

Ja już zagłosowałem. A Wy?

Pozdrawiam!

K.L.

12 odpowiedzi do “Głosujemy na lokalizację paczkomatu InPost.”

 1. Swego czasu był wniosek o postawienie toi-toja w Grodzisku przy peronach. Z tego co słyszałam odpowiedzią wójta było stwierdzenie, że od tego jest ubikacja w domu. Dokładnego cytatu nie pamiętam. Takze porzućcie marzenia o publicznej toalecie w Mrozach. Zresztą postawienie budki to jedno, a drugie to kto będzie ten śmierdzący interes sprzątał i oczyszczał z zawartości?

  1. może Panie sprzątaczki z gminy zarabiają po 2600,00 brutto ( a osiem godzin dziennie nie pracują) , innym osobom dokłada się obowiązków bez podwyżki, w pensję stałą wlicza się wysługę lat (takie robi się oszczędności) tak to wychodzi że po 15 latach z wysługą masz dalej 2100,00 brutto. Takie mamy zróżnicowanie płac są równi i równiejsi.

  2. Są firmy, które się tym zajmują, ale obsługa kosztuje. Jeżeli Mrozy mają być atrakcją turystyczną to raczej jest wskazana taka inwestycja, chyba , że niespodzianki jak się w nie wdepnie też mają być atrakcją 🙂

  3. Toć w gminie zatrudnieni są specjaliści (mrozy.bip.net.pl/?a=3777)
   – pracownik II stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych lub prac interwencyjnych za 4100,00
   – lub pracownik I stopnia wykonujący zadania w ramach robót publicznych lub prac interwencyjnych za 3800,00
   którzy mogą się zająć toi-tojami, kasę z gminnych pieniędzy trzepią równo (toż w starostwie powiatowym ludzie po studiach, niektórzy tyle nie mają).
   A i konserwator urządzeń teletechnicznych za 3200,00 miesięcznie może im pomóc przecież nie co dzień psują się telefony w gminie, a zupki z liceum dowozi tylko raz dziennie dla (najbiedniejszych) emerytów.

 2. Żeby tylko paczek nie ukradli tak jak pompek z pieca który miał być zdemontowany w stowarzyszeniu w Lipinach

 3. Teraz powalczy o publicznego „TOI TOI Polska” tego brak w Mrozach , może być odpłatny, tak jak w Kałuszynie przy parku, ale musi taki być w cywilizowanym mieście!
  Apel to Pani Sekretarz!!! Jak się Pani za to nie weźmie, to pytam kto???!

  1. Pomysł ciekawy i problem na pewno wart uwagi. Jednakże proponuję zmienić nieco ton. Pani Sekretarz, będąc jedną z najsensowniejszych i życzliwie nastawionych w gminie osób, nie zasługuje na tak ostro formułowane zdania.

   1. Tak , dobrze napisane, jedną a może jedyną osobą. Podejrzewam , że ton Pani sceptycznej jest na poziomie tonu jakiego na ogół używa się w GMINIE. Niniejszym przyłączam się z prośbą o uruchomienie w mieście publicznej toalety.

Możliwość komentowania jest wyłączona.