26 Finał WOŚP w w Mrozach

To jest pewne – nawet kiedy nie będzie już nas na tym świecie, orkiestra nadal będzie grać i pomagać chorym dzieciom. W ten dzień warto wspomóc fundację Jurka Owsiaka i wrzucić coś do charakterystycznej puszki z czerwonym serduszkiem.

Tegoroczny Finał będzie podporządkowany pozyskaniu środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Neonatologia była celem Finałów WOŚP już siedmiokrotnie. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na wszystkie oddziały noworodkowe w Polsce trafiły 3 844 urządzenia medyczne za łączną kwotę ponad 120 mln złotych.

Dzięki hojności darczyńców Fundacja WOŚP przez lata działalności zakupiła urządzenia medyczne za kwotę ponad 700 mln zł. W zeszłym roku padł absolutny rekord – ludzie dobrej woli przekazali Orkiestrze ponad 105 mln złotych.

Jeżeli chcesz wesprzeć WOŚP bez wychodzenia z domu możesz to zrobić np. tutaj:

lub tutaj: https://www.wosp.org.pl/

Pozdrawiam!

K.L.

6 odpowiedzi do “26 Finał WOŚP w w Mrozach”

  1. wszystko pięknie tylko po co to światełko do nieba? W Sylwestra wielki szum nie strzelać bo zwierzęta, a teraz już nikt nie pamiętał o zwierzakach….. szkoda mój piesek do dziś sam nie chcę wychodzić na dwór i widzę że znowu po atrakcji troszkę to potrwa nim zapomni 🙁

    1. Tak tylko wśród tych bogatych jest tak mało osób hojnych, najwięcej dają ludzie którzy sami mają mało. „Grosz do grosza a będzie kokosza” jak to mawiali nasi przodkowie i tak to działa w przypadku WOŚP. Te puszki z moniakami są bezcenne.
      Dlaczego państwo bazuje na podatkach , którym obkładają najbiedniejszych m bo ich jest najwięcej . :-$

  2. noł hau (know-how) wykonany przez dobrych pijarowców bo „serduszko WOŚP” jest już rozpoznawalnym symbolem Wielkiej Orkiestry

  3. Tak, bo ta akcja rozwinęła się dzięki WOLONTARIUSZOM (często marznącym na mrozie) ale utarło się, że bycie wolontariuszem WOŚP to pewna nobilitacja, niemałe zasługi mają szkoły, które organizują wolontariat.
    Ważna też rzecz organizowanie imprez muzycznych, rozrywkowych w ten jeden dzień FINAŁOWY.

Możliwość komentowania jest wyłączona.