Sondaż w sprawie parkingu przy dworcu PKP

Na fejsbukowej stronie Gminy Mrozy znaleźliśmy następujące ogłoszenie:

„Parking przed PKP

Burmistrz Mrozów, wsłuchując się w Państwa opinie ponownie planuje rozpatrzyć temat dotyczący parkingu przed PKP w Mrozach, a konkretnie zakazu parkowania w tym miejscu. W związku z powyższym, w najbliższy piątek, 29 września br. o godz. 18.00 w UMiG Mrozy, w ramach Spotkania Burmistrza Mrozów z mieszkańcami, zaplanowana została dyskusja w tym temacie, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych.”

Sprawą parkingu i jego oznakowania zainteresował nas jeden z czytelników e-mrozy, o którym pisaliśmy tutaj. Samo spotkanie z burmistrzem ma charakter groteskowy. Włodarzowi chodzi przede wszystkim o informację, kto jest przeciwny zakazowi postoju, ewentualnie kto jest jego przeciwnikiem. Wiemy, że większość z Was nie ma ochoty słuchać jego długiego i nudnego monologu. Specjalnie dla Was idziemy krok dalej. Zapraszamy do anonimowego sondażu w sprawie parkingu:

Czy Twoim zdaniem na parkingu przy poczekalni kolejowej (od strony Poczty)

 • powinen być dopuszczony postój pojazdu do 30 minut (64%, 94 Votes)
 • powinen być dopuszczony postój pojazdu do 60 minut (16%, 23 Votes)
 • Postój nie powinien być ograniczony z uwagi na małą ilość miejsc parkingowych (14%, 20 Votes)
 • powinen obowiązywać zakaz postoju (5%, 8 Votes)
 • powinen być dopuszczony postój pojazdu do 120 minut (2%, 3 Votes)

Total Voters: 148

Loading ... Loading ...

Prosimy o udostępnianie sondażu na portalach społecznościowych.

Czy wybieracie się na spotkanie z Burmistrzem ?

Piszcie w komentarzach.

 

32 odpowiedzi do “Sondaż w sprawie parkingu przy dworcu PKP”

 1. Postawienie znaku na drodze wymaga zatwierdzenia oraz projektu. Nielegalne stawianie znaków, słupków, które np. ograniczają parkowanie, wprowadzają w błąd kierujących, może oznaczać wizytę w sądzie 😀 (szykuj się Jaszczuk)
  Mówi o tym art. 85 kodeksu wykroczeń.
  Art. 85. § 1. Kto samowolnie ustawia, niszczy, uszkadza, usuwa, włącza lub wyłącza znak, sygnał, urządzenie ostrzegawcze lub zabezpieczające albo zmienia ich położenie, zasłania je lub czyni niewidocznymi,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

   1. Pytanie? Jak sprawdzić w Kierownictwie Zarządu Dróg Powiatowych,czy owe znaki postawiono zgodnie ze sztuką drogową?

 2. Burmistrz na stronie UG umieścił informację dotyczącą parkingu przy PKP, oczywiście on wszystko rozumie, ale nie będzie nic zmieniał😁 no nie jestem zaskoczona. Będzie powstawał kolejny parking. Burmistrzu ! Może najpierw zapytaj zwykłych ludzi jak ma wyglądać, a nie potem się dziwisz, że coś się komuś nie podoba.

  1. Tereso, burmistrz ma pytać zwykłych ludzi??? Jaśnie pan z berłem ma kogoś słuchać? A czy kiedyś dziedzic pytał swoich parobków o zdanie? Tak ma być jak on chce , a teorię dorobi się później.

   1. Oj nie jeden bunt parobków w kartach historii był i nawet królowie obrywali, a historia lubi się powtarzać

 3. Ha,ha,ha! Widzieliście to towarzystwo na spotkaniu z burmistrzem na stronie Facebook Gminy Mrozy. Toż to kółko różańcowe. 😆 Mam wrażenie, że musieli tam być, a zdjęcie zrobione było tak aby nie widać było twarzy. Może to też konsumenci darmowych gminnych zupek? Burmistrz dziękował za dyskusje, przecież to „niemowy” były na sztukę,👎

  1. Dobrze powiedziane Beslim😀 potrzeba było cichego tłumu do dyskusji i zdjęcia na stronę UG. Monolog wygłoszony, zdjęcie wstawione, ciekawe jaki efekt dyskusji?

   1. Efekt dyskusji już znamy. Niemowy nic nie dyskutowały a parking zostanie z takimi samymi znakami. Brawo WY !!!!!!

 4. Ja i mój mąż też jesteśmy za 30min. To by był bardzo dobry pomysł. Widzę, że sid(albo inny jegomość) się bulwersuje, z tego co byłam na tym parkingu to chcę zauważyć, że jedno nie wyklucza drugiego, parking jest na tyle duży, że można podjechać i zostawić pasażera jak i wydzielić parking z ograniczeniem postoju😊

 5. Trójca syjamska jednomyślna. Jak to jest,że człowieka jak coś otumani to oczadziały jak to Pawlak mawiał niegdyś. Tajemnica poliszynela albo naszej szafy😉

 6. Również jestem za 30 min postoju. Jeśli nie ma kolejek da się ogarnąć pocztę i coś do jedzenia 😀

 7. A ja uważam, że w końcu można o każdej porze podjechać pod PKP i wysadzić pasażera z walizami a nie wstrzymywać ruch na ulicy, i jest miejsce dla niepełnosprawnych pod samym dworcem.
  Uważam, że ci którym tak bardzo nie podoba się to rozwiązanie to pewnie ci co przyjeżdżali z samego rana i zastawiali ten parking i tak naprawdę wtedy to nie było szans aby wysadzić pasażera pod PKP, nie mówiąc już o zatrzymaniu się na pół godziny aby iść na pocztę.
  Przecież wcześniej ten parkin nie był dostępny, bo był zastawiony przez auta parkujące tam z rana na cały dzień, więc uważam że ta zmiana jest na lepsze, a nie na gorsze.

  Trolujesz ! Zdecyduj się na nazwę użytkownika czy jesteś Mono Ryś czy sid. Tymczasem dostajesz ostrzeżenie !
  Admin

  1. Ja jestem sid, ten obok mnie co siedzi to Ryś, i czasem też wypowiada się Mono. Czy to dla admina takie dziwne, że ludzie korzystają z jednego internetu. Widzę że mamy tu małe FBI

   Takie są ustalenia. Zapraszam do zakładki „o nas”.
   Pozdrawiam !
   Admin.

   1. Do tej pory znaliśmy rozdwojenie jaźni, ale roztrojenie (rozstrojenie?) jaźni to chyba nowa jednostka chorobowa.

 8. Chyba słuchowisko „Jaszczukowy monolog” wszystkim się „przejadło, przepiło i zwróciło”.

 9. Głos oddany – 30 minut. Raz byłam na spotkaniu, kiedy Burmistrz miał nogę w gipsie. Przyszedł i za przeproszeniem „pierniczył” 3 godziny. Jego v-ce powiedziała jedynie „dzień dobry i do widzenia”. Potem była dyskusja m.in o kurnikach. Wtedy zaczął na nas krzyczeć. Nie myślałam, że taki jest. Ten człowiek jest okropny ! Więcej nie przyjdę na spotkanie z jego udziałem.

 10. Poczta, bank, pieczywo 30 min wystarczy ewentualnie poczekać na kogoś jak się pociąg spóźni. Głos oddany, a słuchać na okragło tego samego jaki to on nieszczęśliwy bo wszyscy się na niego uwzieli to też mi się nie chce.

 11. Głos oddany. Moim zdaniem 30 minut jest optymalnym czasem na załatwienie spraw. Jak chcecie, to sami idźcie na spotkanie. Ja masochistą nie jestem, żeby słuchać przemówień nudnych jak flaki z olejem.

 12. Przed wprowadzeniem tych nowości wystarczyło przeprowadzić taką ankietę. Włodarz by się dowiedział,że ludziom potrzebny jest postój na 30 minut (bez mandatu)

 13. A co się stało, że burmistrzowi zebrało się na konsultacje społeczne ? Czyżby uciął się pod falą krytyki ?

 14. Ja już zapłaciłem mandat więc dziękuję za to spotkanie. 😛Muszę zarabiać aby płacić podatki,mandaty i inne wymyślone opłaty aby urzędasy miały pensję,😣

  1. Mi gmina do mojego pracodawcy przez Urząd Skarbowy kazała zająć wynagrodzenie za niezapłacenie podatku na czas za ten rok wysokości 100zł. No cóż trzeba zapłacić, no skoro gmina taka biedna, że o 100zł ściga podatnika mimo , że nawet rok kalendarzowy się nie skończył. Zrozumiałbym gdyby to było roczne zadłużenie, ale tego nie pojmuje 🙂 A parking powinien być do 30 minut 🙂 bez mandatu 🙂

  2. Dziwne, że zapłaciłeś mandat, skoro z tego co wiem Policja na razie tylko upomina, widać musiałeś sobie czymś zasłużyć na ten mandacik

   Trolujesz ! Zdecyduj się na nazwę użytkownika czy jesteś Mono Ryś czy sid. Tymczasem dostajesz ostrzeżenie !
   Admin

 15. Nie bo to jest bez sensu 😆szkoda czasu🤔to tylko posłucha. Naszym wszystko już ogarnął . Najpierw zrobił a teraz niby się pyta o zdanie mieszkańców. To tak jak dziecko najpierw coś zbroi po cichu a potem pyta rodziców çzy może to zrobić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.