Oświetlenie ulic

Wyłowione z poczty:

Witam !
Chciałabym poruszyć kwestię częstego braku świecących się latarni, m.in. ul Willowa, Słoneczna, Kilińskiego i nie tylko. Czyżby powoli zaczynały się oszczędności w gminie ? Przeważnie dziwnym przypadkiem nie działają w weekendy. Gdy zadzwoniłam do elektrowni, dostałam informację, że prywatna firma się tym zajmuje i mi nie mogą pomóc. W poniedziałek zadzwoniłam do gminy z prośbą o nr tel do firmy która zajmuje się oświetleniem, niestety pani nie chciała mi podać numeru. Rozmowa nie była zbyt miła a Pani próbowała mi wmówić że tylko jednej nocy nie było oświetlenia / nie było 3 dni/. No cóż, jeżeli człowiek przeoczy datę opłaty podatku po tygodniu dostaje list z nie małą karą z urzędu bez żadnego wezwania, ale jeżeli my podatnicy coś wymagamy, to już możemy prosić bez skutku.

Witam !

Rzeczywiście konserwacją i naprawami oświetlenia na terenie gminy Mrozy zajmuje się firma prywatna. Podaję nr. tel: 604 124 679.

Pozdrawiam !

Admin

3 odpowiedzi do “Oświetlenie ulic”

  1. Ola musisz wydeptać dróżkę do burmistrza, bo sołtys słabo się stara. Na kolejne wybory zgłoś kandydaturę😉

  2. W godzinach wieczornych i nocnych małe wioski np. Kołacz nie mają zapalonej ani jednej latarni. Chyba to też zależy od gospodarza, jeśli sołtys się upomina to światło jest, jeśli jest mało asertywny nie ma światło. „Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę!” („Seksmisja”)

  3. Proszę przyjechać do Jeruzala . Główny rynek jest oświetlony podwójnym oświetleniem, kościół i orlik też dodatkowo jest oświetlony gdy zapada zmrok. Światło rozdawane według uznania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.